ERKAN İPEK YILIN EN BAŞARILI ŞAİRİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Yayınlama: 29.11.2023
63
A+
A-

Onuncusu düzenlenen Altın Melek Ödülleri gösterişli bir organizasyon ile sahiplerini buldu. Edebiyat, sanat, müzik, moda, sağlık, medya ve iş dünyası başarıları ile ödüllendirildi. Alanında pek çok başarı ile adından çokça söz ettiren Erkan İpek  Yılın  En Başarılı Şairi ödülünün sahibi oldu.

 

Bu sene yine beklenenin üzerinde bir ilgi ile takip edilen Onuncusu düzenlenen Altın Melek Ödülleri sahiplerini buldu. Sanat alanında doğuştan gelen yeteneği ile hayranlarını her geçen gün daha fazla etkileyen Sayın İpek Yılın  En Başarılı Şairi ödülünü aldı.

Farklı alanlarda başarı gösteren isimlerin yer aldığı muhteşem geceye Tuğba Özay ve Altın Melek Ödülleri düzenleyicisi Olcay Kutluca sunumu ile renk katarken Erkan İpek canlı performansı ile unutulmaz anlar yaşattı.

Ödülünü aldıktan sonra ise duygularını şu şekilde ifade etti “Öncelikle beni oylama sonucu bu çok önemli Ödüle layık gören tüm değerli isimlere çok teşekkür ediyorum. Bu bir Şair  için gerçekten eşsiz bir gurur.  Emeklerimin karşılığının böylesine çok önemli bir  Ödülle  taçlanmış olması çok gurur verici. Ayrıca layık görülmüş olduğum bu çok önemli Altın Melek  Ödülü Cumhuriyet’imizin 100. Yılında alıyor olmak da benim için çok değerli. Layık gören tüm değerli isimlere tekrardan çok teşekkür ediyorum.” Şeklinde duygularını ifade ederek törenden ayrıldı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.